Gilde Sint Catharina & Sint Barbara

Leende

 

 

 

Home

 

Deelnemers

 

Bazuinblazen

Trommen

Vendelen

 

 

 

 

Deelnemers Bazuinblazen:

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats   Jury 1 Jury 2 Totaal  
1e 5 14.28 J13-15 Bjarn Brunenberg St. Jansgilde  Soerendonk   31,50 31,50 63,00 volgens reglement 1e
1e 1 14.00 J13-15 Twan Stevens St. Jansgilde  Soerendonk   31,00 32,00 63,00 volgens reglement 2e
3e 4 14.21 J13-15 Anne Jansen St. Catharina / St. Barbara Leende   31,00 30,00 61,00  
4e 2 14.07 J13-15 Renske Liebregts St. Jan Baptista Leenderstrijp   30,00 29,50 59,50  
5e 3 14.14 J13-15 Bart van Mierlo St. Jansgilde  Soerendonk   30,50 28,50 59,00  

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats   Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 1 14.35 J<12 Marije van Velthoven St. Jan Baptista Leenderstrijp   29,50 30,50 60,00

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats   Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 1 14.42 Jze Gijs Zwegers St. Martinus Luyksgestel   29,00 27,50 56,50

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats   Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 1 14.49 Gr. J. Groep St. Jansgilde  Soerendonk   38,50 39,00 77,50

 

 

Deelnemers Trommen:

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 6 15.10 Jze Stijn Adams St. Joris Budel 38,50 40,00 78,50
2e 5 15.00 Jze Martin van Rooy St. Anna Nuenen 37,50 37,50 75,00
3e 7 15.20 Jze Neeltje Horst St. Joris Budel 37,50 36,50 74,00
4e 3 14.40 Jze Marco Slits St. Sebastiaan Borkel  36,50 37,00 73,50
5e 4 14.50 Jze Marijn Machiels St. Anna Nuenen 35,50 35,00 70,50
6e 8 14.10 Jze Laura Heesakkers St. Agatha Heeze 35,00 34,50 69,50
7e 9 14.30 Jze Anniek v/d Paal St. Agatha Heeze 34,00 34,50 68,50
8e 2 14.30 Jze Rik van Gestel St. Anna Nuenen 35,00 33,00 68,00
9e 1 14.20 Jze Koen de Brouwer St. Anna Nuenen 28,00 29,00 57,00

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 3 14.40 J<12 Wilco van Dijk St. Catharina / St. Barbara Leende 36,50 37,50 74,00
2e 1 14.00 J<12 Mike Verhoeven St. Joris  Stratum 35,00 35,50 70,50
3e 2 14.20 J<12 Milan Hilt St. Martinus Tongelre 1,00 0,00 1,00

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 3 15.10 J13-15 Remy v/d Bogaart St. Joris  Stratum 38,50 38,00 76,50
2e 7 15.50 J13-15 Pim van Dooren St. Catharina / St. Barbara Leende 34,50 36,00 70,50
3e 5 15.30 J13-15 Juul van Dooren St. Catharina / St. Barbara Leende 35,00 35,00 70,00
4e 2 15.00 J13-15 Bas Janssen St. Agatha Heeze 32,50 34,00 66,50
5e 4 15.20 J13-15 Marijn Schippers St. Martinus Luyksgestel 31,50 30,00 61,50
6e 1 14.50 J13-15 Jos de Regter St. Joris / St. Barbara Maarheeze 29,00 30,50 59,50
7e 6 15.40 J13-15 Rian Ras St. Jansgilde Soerendonk 1,00 0,00 1,00

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
              Lopend Stilstaand Lopend Stilstaand  
1e 3 16.00 Gr. J. Groep St. Catharina en st. Barbara Leende 38,00 33,00 34,50 28,50 134,00
2e 2 15.45 Gr. J. Groep St. Joris Budel 31,00 26,00 31,00 25,00 113,00
3e 1 15.30 Gr. J. Groep St. Anna Nuenen 36,00 7,00 34,50 7,00 84,50

 

 

Deelnemers Vendelen

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 2 14.10 Jze Mark Santbergen St. Sebastiaan Borkel  45,00 45,00 90,00
2e 1 14.00 Jze Joris van Dijk St. Catharina / St. Barbara Leende 44,00 44,00 88,00

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 2 14.35 J13-15 DaniŽlle de Werdt St. Catharina / St. Barbara Leende 51,00 50,00 101,00  
2e 4 14.55 J13-15 Jens Maas St. Jan Baptista Leenderstrijp 49,00 50,00 99,00  
3e 1 14.25 J13-15 Remco van Hooff St. Jan Baptista Leenderstrijp 49,00 49,00 98,00  
4e 7 15.25 J13-15 Barry van Dijk St. Catharina / St. Barbara Leende 46,00 46,00 92,00  
5e 5 15.05 J13-15 Frank de Kuster St. Agatha Heeze 46,00 44,00 90,00  
6e 6 15.15 J13-15 Teun Zwegers St. Martinus Luijksgestel 44,00 44,00 88,00  
6e 8 15.35 J13-15 Jordi Vermeulen St. Catharina Strijp 44,00 44,00 88,00  
8e 3 14.45 J13-15 Dirk Tegenbosch St. Sebastiaan Borkel 43,00 43,00 86,00 Laten vallen
  9 15.45 J13-15 Andrť Das St. Jan Baptist Oerle     0,00  

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 7 15.20 J<12 Teun Klaus St. Agatha Heeze 51,00 51,00 102,00
2e 6 15.10 J<12 Giel van den Boomen St. Jan Baptista Leenderstrijp 50,00 48,00 98,00
3e 5 15.00 J<12 Mathijs Aarts St. Sebastiaan Borkel  48,00 48,00 96,00
4e 8 15.30 J<12 Thijs Vennix St. Sebastiaan Mierlo 47,00 49,00 96,00
5e 2 14.30 J<12 Perry van Velthoven St. Jan Baptista Leenderstrijp 46,00 46,00 92,00
6e 3 14.40 J<12 Bart Heesakkers St. Agatha Heeze 44,00 46,00 90,00
7e 1 14.20 J<12 Milo Aarts St. Sebastiaan Borkel  44,00 45,00 89,00
  4 14.50 J<12 Stan van Rooij Heilig Kruis Gerwen      

 

Uitslag Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats Jury 1 Jury 2 Totaal
1e 10 16.00 Gr. J. Groep St. Jan Baptista Leenderstrijp 53,00 54,00 107,00
2e 9 15.45 Gr. J. Groep St. Sebastiaan Borkel 49,00 48,00 97,00

 

   

Jeugddag

Programma

Sponsoren

Deelnemers

Route

Veldindeling