Gilde Sint Catharina & Sint Barbara

Leende

 

 

 

Home

 
 

Veldindeling

 

 

 
  Jeugdtoernooi Leende 2011  
    Tijden Optreden Jeugd zonder ervaring
    Jury: 2 + Jeugd 13-15  
           
Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats
1 14.00 Jze Joris van Dijk St. Catharina / St. Barbara Leende
2 14.10 Jze Mark Santbergen St. Sebastiaan Borkel 
3 14.25 J13-15 Remco van Hooff St. Jan Baptista Leenderstrijp
4 14.35 J13-15 DaniŽlle de Werdt St. Catharina / St. Barbara Leende
5 14.45 J13-15 Dirk Tegenbosch St. Sebastiaan Borkel
6 14.55 J13-15 Jens Maas St. Jan Baptista Leenderstrijp
7 15.05 J13-15 Frank de Kuster St. Agatha Heeze
8 15.15 J13-15 Teun Zwegers St. Martinus Luijksgestel
9 15.25 J13-15 Barry van Dijk St. Catharina / St. Barbara Leende
10 15.35 J13-15 Jordi Vermeulen St. Catharina Strijp
11 15.45 J13-15 Andrť Das St. Jan Baptist Oerle
 
  Jeugdtoernooi Leende 2011  
    Tijden Optreden Jeugd t/m 12 + Groepen
    Jury: 1    
           
Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats
1 14.20 J<12 Milo Aarts St. Sebastiaan Borkel 
2 14.30 J<12 Perry van Velthoven St. Jan Baptista Leenderstrijp
3 14.40 J<12 Bart Heesakkers St. Agatha Heeze
4 14.50 J<12 Stan van Rooij Heilig Kruis Gerwen
5 15.00 J<12 Mathijs Aarts St. Sebastiaan Borkel 
6 15.10 J<12 Giel van den Boomen St. Jan Baptista Leenderstrijp
7 15.20 J<12 Teun Klaus St. Agatha Heeze
8 15.30 J<12 Thijs Vennix St. Sebastiaan Mierlo
9 15.45 Gr. J. Groep St. Sebastiaan Borkel
10 16.00 Gr. J. Groep St. Jan Baptista Leenderstrijp
 
 
  Jeugdtoernooi Leende 2011  
    Tijden Optreden Bazuinblazen
    Jury: 5    
           
Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats
1 14.00 J13-15 Twan Stevens St. Jansgilde Soerendonk
2 14.07 J13-15 Renske Liebregts St. Jan Baptista Leenderstrijp
3 14.14 J13-15 Bart van Mierlo St. Jansgilde Soerendonk
4 14.21 J13-15 Anne Jansen St. Catharina / St. Barbara Leende
5 14.28 J13-15 Bjarn Brunenberg St. Jansgilde Soerendonk
6 14.35 J<12 Marije van Velthoven St. Jan Baptista Leenderstrijp
7 14.42 J<12 Gijs Zwegers St. Martinus Luyksgestel
8 14.49 Gr. J. Groep St. Jansgilde Soerendonk
    Jeugdtoernooi Leende 2011  
    Tijden Optreden Jeugd zonder ervaring
    Jury: 3 + Groepen  
           
Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats
1 14.20 Jze Koen de Brouwer St. Anna Nuenen
2 14.30 Jze Rik van Gestel St. Anna Nuenen
3 14.40 Jze Marco Slits St. Sebastiaan Borkel 
4 14.50 Jze Marijn Machiels St. Anna Nuenen
5 15.00 Jze Martin van Rooy St. Anna Nuenen
6 15.10 Jze Stijn Adams St. Joris Budel
7 15.20 Jze Neeltje Horst St. Joris Budel
5 15.30 Gr. J. Groep St. Anna Nuenen
6 15.45 Gr. J. Groep St. Joris Budel
  Jeugdtoernooi Leende 2011  
    Tijden Optreden Jeugd t/m 12 +   
    Jury: 4 Jeugd 13 t/m 15  
           
Nr. Tijd Klasse Naam Gildenaam Plaats
1 14.00 J<12 Mike Verhoeven St. Joris  Stratum
2 14.10 J<12 Laura Heesakkers St. Agatha Heeze
3 14.20 J<12 Milan Hilt St. Martinus Tongelre
4 14.30 J<12 Anniek v/d Paal St. Agatha Heeze
5 14.40 J<12 Wilco van Dijk St. Catharina / St. Barbara Leende
6 14.50 J13-15 Jos de Regter St. Joris / St. Barbara Maarheeze
7 15.00 J13-15 Bas Janssen St. Agatha Heeze
8 15.10 J13-15 Remy v/d Bogaart St. Joris  Stratum
9 15.20 J13-15 Marijn Schippers St. Martinus Luyksgestel
10 15.30 J13-15 Juul van Dooren St. Catharina / St. Barbara Leende
11 15.40 J13-15 Rian Ras St. Jansgilde Soerendonk

 

   

Jeugddag

Programma

Sponsoren

Deelnemers

Route

Veldindeling